مشکلات مالیاتی خود را به متخصصان این حوزه بسپارید

کانون مالیاتی تهران پارستکس، متشکل از بازنشستگان برگزیده سازمان امور مالیاتی کشور بوده،که با خرد جمعی و راه کارهای خلاقانه و منحصر به فرد ، در قالب دفاتر نمایندگی و شعب خود در سطح کشور ، آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه تمامی مشکلات و پرونده های مالیاتی،به هموطنان گرامی در تهران و سایر استانهای کشور میباشد.

به دنبال چه خدماتی هستید...؟

ارائه مشاوره در دو سطح تخصصي (حرفه ايي ) و عمومي به صورت تلفني (رايگان) و يا حضوري در کانون مشاوران ارشد ماليتي پارستکس امکان پذير است.کانون مشاوران ارشد مالياتي تهران ضمن بهره گيري از تجارب 30 سال خدمت کارکنان بازنشسته سازمان امور مالياتي،اقدام به ارئه راهکار هاي کاربردي ، علمي و متناسب با موضوع مالياتي شما، موثرترين مشاوره مالياتي را در اختيار شما قرار مي دهد. به گونه ايي که به ساده ترين شکل و توسط خود شما قابليت اجرا داشته باشد.

کلاس هاي آموزشي مالياتي در مجموعه پارستکس به نحوي طراحي شده است که حتي اگر علم مالي يا مالياتي هم نداشته باشيد ميتوانيد در اين کلاس ها شرکت کنيد.

آموزش کامل امور مالیاتی از پایه تا پیشرفته به صورت کاملا علمی زیر نظر اساتید مجرب دانشگاه های تهران و بازنشستگان  سازمان امور مالیاتی کشور دانش آموختگان بعد از اتمام این کلاسها می توانند یک مشاوره دهنده مالیاتی و همینطور وکیل خبره مالیاتی مجرب و حرفه ایی شوند یا  مشکلات مالیاتی خود را حل و فصل نمایند.

از انجاي که وکالت مسائل مالياتي نياز به اطلاعات دوگانه در بخش هاي مجزاي الف: حقوق ب: حسابداري مي باشد، يک وکيل مالياتي موفق الزاما زماني نتيجه ايده ال را براي شما رقم خواهد زد که به هر دو علم ياد شده تسلط کامل داشته باشد به عبارت ديگر هم يک حسابدار مجرب و هم يک حقوق دان باتجربه باشد. و خرسند از آنيم که بازنشستگان سازمان امور مالياتي کشور شاغل در اين مرکز (پارستکس) علاوه بر دو مهارت فوق مفتخر به داشتن 30 سال تجربه اجرائي در پرونده هاي واقعي مالياتي هستند.

طراحي ، تهيه و ثبت انواع اظهار نامه مالياتي اعم از شرکت ها ، مشاغل حقيقي ، ارزش افزوده ، ارث ، حقوق به صورت کاملا تخصصي در کانون مالياتي پارستکس انجام مي پذيرد. ابتدا اطلاعات پرونده مالياتي شما را آناليز مي کنيم ، آنگاه نسبت به تنظيم اظهار نامه مالياتي مشاوره مي دهيم. و اين کار توسط بازنشستگان با تجربه سازمان امور مالياتي کشور انجام مي شود.

فهرست