• (10خط) 22117306 –021
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آموزش حسابداری

آموزس حسابداری ویژه ی بازار کار دوره ای است، کارا و مفید برای افرادی که میخواهند در حرفه حسابداری وارد شوند.  آموزش حسابداری ویژه ی اشتغال یک کارگاه آموزش حسابداری عملی است که برای افراد جویای کار طراحی گردیده.


اظهار نامه مالیاتی عملکرد

 تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد :

بخشی از مبلغ مالیات و جرایم پرداختی توسط مودیان به نحوه تهیه ا ظهارنامه مالیاتی بستگی دارد.در صورت بروز اشتباه و یا سهل انگاری در تنظیم اظهارنامه مالیاتی، ممکن است شرکت با جرایم سنگین مواجه گردد. متخصصان آریو ارقام این اطمینان را به مشتریان می دهند


دفاع از دفاتر قانونی

 دفاع از دفاتر قانونی، تنظیم لوایح دفاعیه و حضور در کمیسیون ها و هیأت های مربوطه :

خوش حسابی در سازمان امور مالیاتی کشور از امتیازات برجسته ای است که یک واحد تجاری می تواند در اثر کار صحیح و اصولی طی سنوات متوالی به دست آورد. در بحث دفاع از دفاتر قانونی کارشناس به شکلی موثر به دفاع از منافع به حق مشتریان اقدام نمایند.


اظهارنامه ارزش افزوده

تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی ارزش افزوده :

اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده می بایست پس از پایان هر فصل از سال به سازمان امور مالیاتی تحویل گردد. پارس تکث علاوه بر تهیه و تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، اسناد و مدارک پشتوانه تهیه آن را نیز برسی و کنترل نموده


تحریر دفاتر قانونی

تحریر دفاتر قانونی :

از جمله عملیات خطیر شرکت ها تحریر دفاتر قانونی است که مستلزم تجربه و تخصص کافی می باشد. عدم رعایت آیین نامه تحریر دفاتر و عدم توجه به برخی نکات ظریف موجب رد دفاتر و یا بروز جرایم احتمالی خواهد شد.


گزارش حسابرسی

 انجام حسابرسی مستقل و ارائه گزارش حسابرسی :

شرکت ها در برخی از موارد به طور اختیاری متقاظی انجام حسابرسی می باشند. در این موارد گزارش حسابرسی قالباً به منظور اخذ تسهیلات جهت ارائه به بانک استفاده می شود. اما اقلب متقاظیان حسب قانون ملزم به انجام حسابرسی می باشند.


مشاوران ارشد مالیاتی تهران

کانون مشاوران ارشد مالیاتی تهران ،متشکل از بازنشستگان برگزیده سازمان امور مالیاتی کشور بوده،که با خرد جمعی و راه کارهای خلاقانه و منحصر به فرد،در قالب دفاتر نمایندگی و شعب خود در سطح کشور ، آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه تمامی مشکلات وپرونده های مالیاتی،به هموطنان گرامی در تهران و سایر استانهای کشور میباشد.

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان کتاب ، بلوار کوهستان خیابان صحرا شمالی ، کوچه صحرای سوم ، پلاک 8 طبقه دوم
ایمیل : info@parstax.ir
     PARSTAX@GMAIL .COM 
شماره تماس : 22117306 – 021 ( 10 خط )
                    021-22065360
  

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کانون مشاوران ارشد تهران میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.